Free: Contests & Raffles.
Petsmart charges $6 or $7 for a little 5" chunk of shed antler for a chew toy. You can search the web and find similar prices for antler dog chews. I dont think any of the prices are less than about $15 a pound for antler dog chews. You can search E-bay and see sheds selling every day.You could sell the nice ones intact at a premium and cut the others and sell by the pound.I have purchased 5 hand made baskets at $100 to $150 a piece that each are made from 1 shed antler. Some folks are making money.There are folks that make money picking huckleberries, mushrooms, boughs, bear grass, pinecones, ect........But its probably alot like trapping was for me. Spend $1500 on gas for a season just to sell $1500 in hides.